En Ru
  • +38 (044)
  • 594
  • 30
  • 98
Украина, г. Киев,
ул. Левандовская, 5Б, оф. 21.
карта проезда
10Апрель
2018

У Києві пройшла IV Аграрна конференція «Ризики та протидія шахрайству»: успішні кейси та сучасні підходи

«ПроАгро Груп» провела IV Аграрну конференцію «Ризики та протидія шахрайству», де професіонали обговорювали виклики, що стоять перед службами безпеки і менеджментом аграрних підприємств.

Як з’ясували в ході численних дискусій учасники конференції, все на підприємстві залежить від людського фактора, тому кілька доповідей були присвячені саме роботі з персоналом — особливостям найму, періодичному тестуванню, навчанню, матеріальним і нематеріальним методам заохочення.

Щоб знизити залежність від помилок співробітників, багато агрокомпаній активно впроваджують автоматичні системи. Заступник директора ІТ Укрлендфармінгу Володимир Бабій розповів про систему обліку збору врожаю: вивантаження врожаю з комбайнів на автомобілі має відбуватись лише по визначеним RFID карткам, наявність автоматичної перевірки автомобіля при вивантаженні врожаю з комбайна на автомобіль, автоматичний контроль зупинок автотранспорту при перевезенні врожаю з полів на елеватори.

Учасники конференції дізналися про переваги застосування сучасних технологій від спікерів з «Глобал Гіс», «Агротрейд», Ukrlandfarming.


Вернуться в начало